![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
99% участников боевых действий в Афганистане обеспечены жильем в Одесской области
15:07 / 13.02.2006
ОДЕССА, 13 ФЕВРАЛЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – «В этом году 8 квартир – это не мало. Я надеюсь, что в дальнейшем будут выделять квартиры и, осенью мы получим еще». Как сообщает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», так прокомментировал сегодняшнее награждение ветеранов войны в ДРА председатель областного Союза ветеранов Афганистана и воинов-интернационалистов Афанасий Радукан. «Мы сегодня на 99%, не в городе, а в области, обеспечили афганцев жильем. Ранее, на уровне области было принято решение о том, что 1,5% от прибыли предприятий идет на специальный счет, с которого покупается жилье на вторичном рынке для афганцев», – отметил А. Радукан. Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», первый заместитель городского головы Анатолий Ворохаев сегодня вручил ордеры на три 1-комнатные и пять 3-комнатных квартир ветеранам войны в Афганистане. 3 человека отмечены Знаками почета, 8 человек – за заслуги перед городом, 12 получили благодарность мэра. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
09:17 06.03.2026
09:11 06.03.2026
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.106 |