![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
200 тысяч гривен средств горбюджета было затрачено в 2009 году на строительство пандуса на пляже «Дельфин»
17:24 / 20.04.2010
ОДЕССА, 20 АПРЕЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― В ходе реализации городской программы «Равенство» в 2009 году в Приморском районе на пляже «Дельфин» было начато строительство пандуса — расходы городского бюджета на эти цели составили 200 тыс. грн., передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такие данные были озвучены сегодня, 20 апреля, в ходе расширенного заседания постоянной комиссии по социальной политике и труду «О результатах выполнения городской целевой программы «Равенство» в 2009 году». Как было отмечено в ходе отчета, в 2009 году в ходе реализации городской программы «Равенство» для отдыха инвалидов в Приморском районе на пляже «Дельфин» было начато строительство пандуса. Расходы по данному мероприятию составили 200 тыс. грн. «На базе «Оздоровительно-реабилитационного центра инвалидов со слухом «Одиссей»» Украинского общества глухих в летний период проведено оздоровление детей-инвалидов из благотворительного фонда «Молодой инвалид» и инвалидов из общественной организации «Творческий центр индивидуального развития» на сумму 200 тыс. грн.», — также было отмечено в отчете. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:50 06.03.2026
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.198 |