ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более 200 тысяч гривен предусмотрены ОГА для жителей области, оказавшихся в сложных жизненных ситуациях, ― данные
16:51 / 16.06.2010

ОДЕССА, 16 ИЮНЯ, 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 201 тыс. 520 грн. предусмотрены Одесской областной государственной администрацией для жителей области, оказавшихся в сложных жизненных ситуациях, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такие данные сегодня, 16 июня, в ходе пресс-конференции привел начальник отдела по делам инвалидов, ветеранов войны и труда Главного управления труда и социальной политики Одесской областной государственной администрации Юрий Тасимов.

По данным Ю. Тасимова, в период с января по май 2010 года подготовлены 35 распоряжений председателя Одесской ОГА, согласно которым материальную помощь получат жители области, оказавшиеся в сложных жизненных ситуациях, на общую сумму 201 тыс. 520 грн.

Также подготовлено 11 проектов распоряжений председателя ОГА относительно предоставления материальной помощи по газификации жилья на общую сумму 62 тыс. 296 грн.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.311