ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Акция «Начни свой день с благотворительности» стартовала в Одессе
15:53 / 02.04.2013

ОДЕССА, 02 АПРЕЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одессе стартовала благотворительная акция «Начни свой день с благотворительности», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 2 апреля, организаторы акции.

По информации организаторов, акция пройдет со 2 по 7 апреля в вузах города Одесса и подразумевает сбор средств на закупку центрифуги «Cytospin 4», которая поможет выявлять заблаговременно онкозаболевания как у взрослых, так и у детей. На сегодняшний день такой аппарат есть в Украине всего в двух экземплярах, оба из которых находятся в Киеве.

«Дети в тяжелом состоянии со своими родителями вынуждены приезжать на обследование в Киев. Чтобы облегчить и без того тяжелую жизнь больных деток, мы поставили за цель закупить данную центрифугу в Одессу», — заявила президент БФ «Пчелка» Елена Павленко.

Организаторы акции считают, что необходимую сумму можно легко собрать, если каждый одессит сделает свое небольшое пожертвование.

«Сумма, которую нам необходимо собрать, это всего лишь 138 тысяч гривен. В рамках миллионного города всего-навсего необходимо, чтобы одна десятая населения сделала вклад в размере 1 гривны», — отметила председатель Молодежного совета при Одесском городском голове Инна Тымчик.

Акция проходит в большинстве вузов города. Студентам, желающим побыть в роли волонтеров, необходимо обратится в свои профкомы, где созданы штабы по сбору средств. Все волонтеры, участвующие в благотворительном сборе средств, получат билеты на концерт с участием звезд одесской и украинской эстрады.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
10:38 07.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.037