![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Более 7 миллионов гривен планируется выделить на программу занятости населения Одессы на 2014 год
13:54 / 07.08.2013
ОДЕССА, 07 АВГУСТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Более 7 миллионов гривен за счет средств Фонда обязательного государственного социального страхования Украины на случай безработицы запланировано выделить на реализацию программы занятости населения Одессы на следующий год, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом директор Департамента труда и социальной политики Одесского городского совета Елена Китайская сообщила сегодня, 7 августа, в ходе брифинга. Как отметила Е. Китайская, «Должна быть разработана финансовая поддержка программы занятости населения Одессы, поскольку у нас по законодательству Украины основные затраты на реализацию всех мероприятий, связанных с трудоустройством лиц, выплатой пособий по безработице ложится на Государственный фонд по безработице. Запланировано на реализацию программы в следующем году более 7 миллионов за счет Государственного фонда. За счет местного финансируется только ряд мероприятий и общественные работы. Для реализации за счет местного бюджета в текущем году предусматривается 290 тысяч гривен». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.040 |