ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



24 сентября 2005 года «республиканцы» отпразднуют 590-летие Одессы
15:26 / 22.09.2005

ОДЕССА, 22 СЕНТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 24 сентября 2005 года состоится празднование 590-летия г. Одессы, торжественная часть которого начнется в 17.00 на ул. Дерибасовской, — передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Мероприятие готовится при поддержке Республиканской партии Украины.

«Мы не удревняем, а обрезаем собственную историю. Республиканская партия взялась за эту проблему. Мы считаем, что необходимо учесть уроки прошлого, ведь гордиться нам есть чем. Необходимо обратить внимание городских властей и общественности на тот факт, что нашему городу намного больше лет, чем мы думаем. Поэтому мы намерены отпраздновать именины города», — заявил заместитель председателя Одесской областной организации Республиканской партии Украины Олег Брындак на презентации новой книги Богдана Сушинского «Одесса: история, написанная столетиями».

Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье» значительное внимание в работе краеведа уделено полемике, касающейся возраста г. Одессы. Изучив значительное количество исторических источников, Б.Сушинский делает вывод о том, что Одессе 590 лет, и отсчет истории Южной Пальмиры необходимо вести с начала XVI века – от даты первого летописного упоминания о поселении (имеются в виду хроники Януша Длугоча, датируемые 1415-м годом).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.198