![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
12 тонн израильской мацы завезено в Одессу
13:55 / 17.03.2006
ОДЕССА,17 МАРТА 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Накануне Пурима (14 марта) в Одесский порт прибыл контейнер с израильской мацой для евреев Южного региона. Как сообщил ИА «Контекст-Причерноморье» пресс-секретарь еврейской общины Одессы Берл (Болеслав) Капулкин, всего в Одессу завезено 12 тонн мацы. По словам главного раввина Одессы и Юга Украины рава Авраама Вольфа, «при необходимости мы завезем еще мацы — столько сколько нужно. Без мацы евреи не останутся». Как сказал в беседе с корреспондентом ИА «Контекст-Причерноморье» Б.Капулкин, сразу же по окончании Пурима (15 марта), одесские евреи начали готовиться к Песаху и, традиционно, первым мероприятием для большинства стало приобретение мацы. В этом году, покупатели заполняют талоны лотереи, розыгрыши которой будут проводиться еженедельно. Призы, в числе которых мезузы, и книги, предоставлены общиной и одесскими бизнесменами. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.146 |