![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«В библиотеках Одесского региона необходимо оказывать больше платных услуг», — мнение
13:22 / 17.04.2007
ОДЕССА, 17 АПРЕЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — И.о. начальника Управления культуры и туризма Одесской областной государственной администрации Надежда Бабич, считает, что в библиотеках Одесского региона необходимо оказывать больше платных услуг, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом Н. Бабич сообщила сегодня, 17 апреля, в ходе пресс-конференции. По словам и.о. начальника Управления, оказание платных услуг могло бы существенно улучшить положение, в котором сейчас находятся библиотеки. Тем не менее, далеко не все библиотеки региона могут улучшить свое положение таким способом. Так, библиотеки Савранского района оказали платные услуги всего на 450 гривен, хотя во Фрунзовском районе удалось собрать 21 тыс. 600 грн. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
11:30 03.03.2026
11:05 03.03.2026
10:57 03.03.2026
10:19 03.03.2026
09:38 03.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.010 |