ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Акция «Ударим юмором по беспределу УЕФА» прошла на Приморском бульваре
12:05 / 13.06.2009

ОДЕССА, 13 ИЮНЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Вчера, 12 июня, в Одессе на Приморском бульваре состоялась акция «Ударим юмором по беспределу УЕФА», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Как отметили организаторы акции — представители общественной организации «Свободная Одесса», цель мероприятия — привлечь внимание к решению Исполкома УЕФА, который исключил Одессу из числа городов, принимающих Евро-2012.

Одесситы стояли с плакатами: «Одесса — лучший выбор!», «Коррупция и спорт несовместимы», «Суркис, не забудем, не простим!», «Суркис, Одесса — не предмет для торга!».

В ходе акции был организован сбор подписей под обращением к президенту Европейского футбольного союза Мишелю Платини, в котором содержится требование вернуть Одессу в список украинских городов, которые будут принимать матчи Евро-2012.

Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 13 мая в Бухаресте президент Европейского футбольного союза Мишель Платини огласил решение Исполкома УЕФА, согласно которому Одесса не попала в список городов, принимающих финальную часть Чемпионата Европы по футболу 2012 года.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:19 11.03.2026
16:40 11.03.2026
16:26 11.03.2026
16:22 11.03.2026
16:06 11.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.031