![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Здоровое потребление вина должно поощряться», — мнение
17:44 / 02.02.2010
ОДЕССА, 02 ФЕВРАЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Директор компании «Экспо-Юг-Сервис» Юрий Чумаченко считает, что здоровое потребление вина должно поощряться, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение Ю. Чумаченко высказал сегодня, 2 февраля, в ходе пресс-конференции, посвященной открытию международных выставок «Вино и виноделие» и «Высокий градус». «Согласно статистике, за последние 8 лет, потребление вина в Украине постоянно растет... Говорят, что алкоголь – это зло, но нормальное, здоровое потребление вина – это та культура, которая должна развиваться и поощряться», — отметил директор. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:19 11.03.2026
16:40 11.03.2026
16:26 11.03.2026
16:22 11.03.2026
16:06 11.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.187 |