ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более половины опрошенных одесситов пользуются интернетом для поиска необходимой информации и общения, — опрос
17:35 / 29.07.2010

ОДЕССА, 29 ИЮЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 56% и 52% опрошенных одесситов пользуются возможностями сети интернет для поиска необходимой информации и для общения соответственно, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщил сегодня, 29 июля, в ходе пресс-конференции руководитель Департамента социологических исследований Одесского филиала Киевского института проблем управления им. Горшенина Александр Доброер.

По данным А. Доброера, более половины опрошенных одесситов, которые пользуются возможностями интернета (56%), занимаются поиском необходимой информации. Общение через интернет интересует каждого второго пользователя (52%).

Работу через интернет ищут 39% горожан, 24,3% ищут развлечений.

Еще 4% осуществляют покупки через интернет, а 0,8% респондентов посредством сети интернет зарабатывают деньги.

Ответ «другое» выбрали 3,5% опрошенных горожан.

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 5-11 июля 2010 года Одесский филиал Института Горшенина провел опрос «Интернет в жизни одесситов». Всего, согласно квотной выборке, были опрошены 885 жителей Одессы в возрасте от 18 лет. Квотами выступили пол, возраст и образование респондентов. Погрешность репрезентативности исследования не превысила 3,2%.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
14:42 03.03.2026
14:38 03.03.2026
14:34 03.03.2026
12:23 03.03.2026
12:21 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.015