ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одесская область получила награды по итогам Пасхальной ярмарки в Киеве
10:19 / 21.04.2011

ОДЕССА, 21 АПРЕЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская область получила награды по итогам Пасхальной ярмарки в Киеве, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 21 апреля, агентству сообщили в пресс-службе Одесской областной государственной администрации.

По информации пресс-службы, с 12 по 17 апреля в Киеве в Украинском доме состоялась Всеукраинская пасхальная ярмарка.

В ней приняла участие большая делегация Одесской области. В Киеве представили свои достижения Одесское художественное училище им. Грекова, Одесский историко-краеведческий музей, Болгарский центр города Болграда, Арцизский историко-краеведческий музей, Свято-Архангело-Михайловский монастырь. Поделились своим искусством народные мастера декоративно-прикладного промысла из Великомихайловки, Ананьева, Ильичевска, Болграда и Одессы.

На ярмарке был проведен мастер-класс, где золотошвеи женского монастыря продемонстрировали образцы золотой вышивки по ткани. А главная композиция состояла из иконописных работ и дипломных работ выпускников Грековского училища.

По окончанию Пасхальной ярмарки Одесская область была удостоена двух высоких наград: за первое место «За композицию-стенд» и первое место — в номинации «Паска».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:09 03.03.2026
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
15:53 03.03.2026
15:43 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.038