ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Одесский областной госпиталь инвалидов ВОВ не может обслужить всех нуждающихся в помощи», — главврач
11:28 / 22.06.2011

ОДЕССА, 22 ИЮНЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Главный врач Одесского областного госпиталя инвалидов ВОВ Петр Волков заявил, что Одесский областной госпиталь инвалидов Великой Отечественной войны не может принять всех нуждающихся в помощи ветеранов – не хватает мест, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом П. Волков заявил вчера, 21 июня, в ходе научно-практической конференции, приуроченной 70-й годовщине начала Великой Отечественной войны 1941-1945 гг.

По словам главврача, «в Одесской области 75 тысяч ветеранов Великой Отечественной войны. На всех не хватает мест в госпитале – он расчитан только на 2 тысячи пациентов».

При этом он подчеркнул, что «за последние четыре года полностью отремонтировали госпиталь – внешне он выглядит совсем по-другому».

П. Волков также отметил, что «местная власть не всегда выделяет в районах достаточное количество денежных средств на лечение и питание инвалидов ВОВ».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
08:47 03.03.2026
08:41 03.03.2026
07:15 03.03.2026
17:54 02.03.2026
17:03 02.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.048