ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Возможно, в Одесской области построят центр реабилитации и оздоровления космонавтов», — член Первого отряда космонавтов
17:32 / 15.11.2011

ОДЕССА, 15 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Президент Международного благотворительного общественного Фонда защиты человеческого достоинства и безопасности, дважды Герой Советского Союза, член Первого отряда космонавтов Виктор Горбатко заявил, что возможно, в Одесской области будет построен большой центр реабилитации и оздоровления космонавтов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление В. Горбатко сделал сегодня, 15 ноября, в ходе пресс-конференции в Одессе.

По словам президента благотворительного фонда, «есть предложение о создании в Одесской области, на базе Совиньона, большого центра по реабилитации и оздоровлению космонавтов. Климат у вас идеально подходит для создания такой базы».

«Переговоры о создании оздоровительного центра космонавтов уже ведутся, и если областные власти окажут необходимую помощь, этот проект скоро осуществится», — также отметил В. Горбатко.

Председатель Одесской областной государственной администрации Эдуард Матвийчук, в свою очередь, заявил: «создание в Одесской области центра реабилитации и оздоровления космонавтов – проект важный и нужный. Такой центр должен быть оснащен по последнему слову медицины и техники, в нем будет работать персонал высшей квалификации. А услугами центра смогут воспользоваться и жители Одесской области – это поможет снять напряжение в сфере здравоохранения».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
15:53 03.03.2026
15:43 03.03.2026
14:42 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.422