ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Митрополит Агафангел принял в Одессе иерархов Русской православной церкви
10:12 / 14.09.2012

ОДЕССА, 14 СЕНТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Митрополит Одесский и Измаильский Высокопреосвященнейший Агафангел принял в Одессе делегацию иерархов Русской православной церкви, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 14 сентября, в Одесской епархии Украинской православной церкви Московского патриархата.

По информации епархии, вчера, 13 сентября, митрополит Одесский и Измаильский Высокопреосвященнейший Агафангел принял в своей резиденцию делегацию Русской православной церкви в составе митрополита Симбирского и Новоспасского Прокла, епископа Тираспольского и Дубосарского Саввы, епископа Краснослободского и Темниковского Климента, которые прибыли в Одессу для поклонения местным святыням.

Гости ознакомились со Свято-Успенским Одесским мужским монастырем, его святынями, а также посетили Спасо-Преображенский Одесский кафедральный собор, одесские монастыри и храмы.

«Иерахи РПЦ сердечно поблагодарили митрополита Агафангела за его труды по возрождению православия, за восстановленные храмы и обители, за горячие молитвы о единстве православной церкви.

В завершение встречи Владыка и архиереи РПЦ обменялись памятными подарками», — сообщили в епархии.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:41 04.03.2026
17:36 04.03.2026
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.316