ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«В Украине библиотеки скатились до уровня маргинеса», ― мнение
15:27 / 05.10.2012

ОДЕССА, 05 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Координатор акции «Подари книгу» от партии «УДАР Виталия Кличко» Алексей Губский заявил, что в Украине, особенно в провинции, селах, районных центрах, в небольших городках «библиотеки скатились до уровня маргинеса», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Губский заявил сегодня, 5 октября, в ходе пресс-конференции, посвященной подведению итогов акции «Подари книгу».

«У нас, в Украине, особенно в провинции, селах, районных центрах, в городках, библиотеки скатились до уровня маргинеса. В Украине есть такая грустная тенденция. В таких областях Украины, как Луганская, Донецкая, уровень числа библиотек на душу населения самый низкий по всей Украине. Чтобы хоть как-то исправить эту ситуацию, была начата акция «Подари книгу». Она проводится для того, чтобы наполнить библиотеки, читальные залы, учебные заведения книгами, литературой», — отметил он.

Как сообщало ранее ИА «Контекст-Причерноморье», акцию «Подари книгу» партия «УДАР» совместно с «Украинским Клубом Одессы» проводили в Одессе с 20 сентября по 5 октября. В ходе акции было собрано около 5 тыс. книг, которые будут переданы библиотекам.

СПРАВКА: Маргинес — глубокая бесперспективная периферия, «кювет», «дыра», далёкая от мейнстрима в политике, искусстве, жизни.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
11:05 05.03.2026
11:02 05.03.2026
10:40 05.03.2026
10:36 05.03.2026
10:31 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.148