![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Победители акции «Три счастливых уик-энда» в июле поедут в Варшавский зоопарк
14:10 / 03.04.2013
ОДЕССА, 03 АПРЕЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Три победителя акции «Три счастливых уик-энда», которая пройдет в апреле в Одесском зоопарке, в июле поедут с познавательной экскурсией в Варшавский зоопарк, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом директор Одесского зоопарка по науке и стратегическому развитию Игорь Беляков заявил сегодня, 3 апреля, в ходе пресс-конференции. Как отметил И. Беляков, в этом году Одесский зоопарк объявляет необычную акцию под названием «Три счастливых уик-энда». Три юных одессита в возрасте от 10 до 14 лет – победители акции поедут на несколько дней в Варшаву, чтобы близко познакомиться с Варшавским зоопарком. «Победители будут определяться из числа посетителей Одесского зоопарка в течение выходных дней – 6 и 7 апреля, 13 и 14 апреля, 20 и 21 апреля. Каждый уик-энд будет определяться по одному победителю. Сама поездка состоится в июле месяце. До этого момента как раз будут решены все организационные вопросы. Жить трое детей и руководитель группы будут в гостинице на территории Варшавского зоопарка, так сказать будут знакомиться с жизнью зоопарка изнутри», — добавил он. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.543 |