![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Фемен-мен Евгений Довлатов выбежал на красную дорожку Одесского кинофестиваля с плакатом «Путлер капут»
10:34 / 12.07.2014
ОДЕССА, 12 ИЮЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Фемен-мен Евгений Довлатов выбежал на красную дорожку перед открытием V Одесского международного кинофестиваля с плакатом «Путлер капут», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Вчера, 11 июля, в ходе торжественного открытия V ОМКФ известный своими акциями фемен-мен Евгений Довлатов прорвался через ограждение и стал на колени перед зрителями, выкрикивая «Путлер – капут». После этого он достал еще и соответствующую табличку с надписью. Все это продлилось не более минуты, после чего Е. Довлатов, улыбаясь, самостоятельно удалился. Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», вчера, 11 июля, в Одесском академическом театре музыкальной комедии им. М. Водяного состоялась торжественная церемония открытия V Одесского международного кинофестиваля. Фестиваль будет проходить в Одессе до 19 июля. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
10:38 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.044 |