![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Большое количество людей в Украине до сих пор поддерживают сепаратистов», — медиа-эксперт
14:26 / 08.09.2014
ОДЕССА, 08 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Медиа-эксперт, менеджер проектов Института демократии им. П. Орлика Светлана Еременко заявила, что до сих пор от 10 до 30% людей в некоторых регионах Украины поддерживают сепаратистов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом С. Еременко заявила сегодня, 8 сентября, в ходе заседания круглого стола на тему: «Единая страна. Общественное единство, борьба с сепаратизмом и оккупацией, противодействие информационной агрессии на примере Одесской области». «Мы встречаемся сегодня с вами во время необъявленной войны России против Украины. Ситуация, к сожалению, очень сложная и усложняется тем, что большое количество людей до сих пор, по разным оценкам социологов от 10 до 20%, в некоторых регионах до 30%, поддерживают сепаратистов», — сказала она. «Одесса ежедневно, каждый час и каждую секунду доказывает, что она придерживается государственной позиции, что город выступает за единую Украину», — добавила С. Еременко. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:21 05.03.2026
12:13 05.03.2026
11:50 05.03.2026
11:05 05.03.2026
11:02 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.450 |