![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Турнир по стрельбе среди ветеранов пройдет в Одессе под патронатом Сергея Гриневецкого к 70-летию победы в ВОВ
14:25 / 13.02.2015
ОДЕССА, 13 ФЕВРАЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — К 70-летию победы в Великой Отечественной войне в Одессе под патронатом народного депутата Украины III, VI, VII созывов Сергея Гриневецкого планируется провести турнир по стрельбе среди ветеранов, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Откликнувшись на предложение ветеранов-афганцев, С. Гриневецкий поручил подготовить проведение на базе стрелкового тира Одесской общеобразовательной школы №25 І-ІІІ ступеней турнира среди ветеранов, приуроченного к 70-летию победы в Великой Отечественной войне. С. Гриневецкий пообещал оказать всяческое содействие в проведении турнира и отметил необходимость участия в нем ветеранов со всех районов Одессы. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:44 09.03.2026
17:28 09.03.2026
17:22 09.03.2026
17:14 09.03.2026
17:03 09.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.138 |