![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Сергей Гриневецкий принял участие в торжественных мероприятиях, посвященных Дню Конституции Украины
13:43 / 28.06.2021
ОДЕССА, 28 ИЮНЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий принял участие в торжественной церемонии по случаю 25 годовщины Конституции Украины, которая состоялась в одесском парке имени Тараса Шевченко. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА. По случаю 25-й годовщины Дня Конституции Украины возле памятника Тарасу Шевченко в одноименном одесском парке состоялась традиционная церемония возложения цветов. Участник церемонии — председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий — отметил в общении с представителями СМИ: «Я очень хорошо помню 1996 год, когда в упорной борьбе и даже в условиях шантажа принималась Конституция. А шантаж заключался в том, что тогдашний президент Украины Леонид Кучма сказал, что, если не будет принят основной закон, он подпишет Указ о роспуске парламента. Сидели сутки без перерыва принимали решения. И я помню, как Михаил Сирота отстоял 18 часов на трибуне, но в итоге была принята Конституция. Кстати, в те времена она считалась самой демократической в Европе». Поздравление Сергея Гриневецкого с Днем Конституции Украины. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
16:34 05.03.2026
15:49 05.03.2026
15:45 05.03.2026
14:53 05.03.2026
14:33 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.083 |