![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одесити можуть в суботу допомогти Ботсаду ОНУ імені І. І. Мечникова ліквідувати наслідки російської повітряної атаки (відео)
14:24 / 05.04.2024
ОДЕСА, 05 КВІТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Ботанічний сад Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова попросив у одеситів допомоги у ліквідації наслідків російської повітряної атаки. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету». У повідомленні ОНУ сказано: Люда Левчук, директор Ботанiчного саду ОНУ 🍃Друзі, в п'ятницю і суботу 5 і 6 квітня ми запрошуємо вас на допомогу. Що будемо робити? Прибирати наслідки прильоту Переносити рослини Працювати в саду Що з собою принести? Робочі рукавиці О котрій годині? З 10 до 15 Місце? Одеса, Французький бульвар 48/50, Нова територія Ботанічного саду ОНУ ім. І.І.Мечникова Друзі, ми дуже вам вдячні за підтримку і допомогу. І я вірю, що разом ми зможемо відновити сад! Якщо залишились запитання, можете зателефонуватм мені за номером 0683100955 #ботанічний_сад_Одеса
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
15:09 27.02.2026
14:29 27.02.2026
13:53 27.02.2026
13:07 27.02.2026
12:45 27.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.072 |