![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Корпорація монстрів» оголосила збір для Захисників України із Сил спецоперацій
12:56 / 02.08.2024
ОДЕСА, 02 СЕРПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Лідер одеських волонтерів з «Корпорації монстрів» Катерина Ножевнікова описала основні досягнення та проблеми фонду за останній час. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці лідера одеської благодійної організації «Корпорація монстрів» Катерини Ножевнікової. У повідомленні на сторінці Katherine Nozhevnikova сказано: Почніть будь ласка з скріна Вся стрічка мала б бути заповнена новинами з фронту, закликами долучатися всіма доступними способами до війська, зборами, звітами та дописами дієвої підтримки для тих, хто нас захищає. Замість того маємо срачи про назви вулиць, дискусії про те, в який футболці чи окулярах змагаються олімпійці та в дописах про котів та ретріти втомлених від війни. Ну і звісно «Герої не вмирають». Свічка гіфка лайк і ідемо далі по стрічці. Герої не вмирають тільки в фб. А в житті вони вмирають кожного дня, але ж це десь там.. не поруч. В самому крутому фонді країни сьогодні опублікували данні, що кількість донаторів за липень впала на 10 тис людей (( Чверть країни залучені до війська та поруч. чверть країни «танцюємо, живемо один раз, літо морько.. новий ламборжини» ну і Півкраїни не можуть донатити, бо не зрозуміло де кошти брати через все, що навигадували наші діячи. З 1 вересня Китай вводить знов чергові обмеження на єкспорт дронів. Вже у деяких постачальників контракти поставлені на паузу. Чим будемо проводити розвідку не зрозуміло. Як до цього готуємося так само не зрозуміло. Запити на дрони вже не приймаємо десь другий місяць, бо черга яка була зазвичай на 1,5-3 міс стала по кількості запитів десь на міс пʼять… Тим часом «на западному фронті без змін» Забеспеченя не має, ворог просувається поступово але впевнено. Збір для 71,77,79 та підрозділу ССО продовжуємо тут https://send.monobank.ua/jar/7Wx6KNpwUT Основний рахунок карта Приват 4246001003297797 Для переказів з інших банків треба ввести реквізити : БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ» код 41569293, IBAN UA543052990000026000004918005 , в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 Увага! Pay pal поки викроистоваумо цей. oleksandra.podhorna@gmail.com |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
10:50 09.03.2026
10:49 09.03.2026
10:38 09.03.2026
10:15 09.03.2026
09:38 09.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.050 |