ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Наибольшие объемы услуг в январе-марте импортировались в Одессу с Кипра, из Франции и Болгарии, ― данные
12:28 / 28.05.2011

ОДЕССА, 28 МАЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Наибольшие объемы импортных услуг в январе-марте 2011 года поставлялись в Одессу с Кипра, из Франции и Болгарии, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 28 мая, агентству сообщили в Главном управлении статистики в Одесской области.

По информации Главного управления, в январе-марте 2011 года самые большие объемы импортных услуг, поставляемых в Одессу пришлись на Кипр (8 млн. 100 тыс. долл. США), Францию (5 млн. 300 тыс. долл.), Болгарию (5 млн. долл.).

Также значительные объемы импортных услуг поставлялись в Одессу из США (2 млн. долл.), Сингапура (1 млн. 900 тыс. долл.) и др.

Удельный вес услуг, полученных городом из стран СНГ, составил 6,9% (2,5 млн. долл.).

В импорте наибольший удельный вес пришелся на услуги транспорта — 69,8% от общего импорта услуг города, финансовые — 7%, путешествия — 6,7%, другие деловые — 4,5%, разные деловые, профессиональные и технические — 4,4%.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:52 26.02.2026
17:22 26.02.2026
17:19 26.02.2026
16:33 26.02.2026
16:30 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.005