ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Снизились объемы продаж легковых автомобилей
15:32 / 16.02.2006

ОДЕССА, 16 ФЕВРАЛЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – По данным информации дилингового центра OFF-Club (www.index.od.ua), в январе текущего года в Одессе продано 89 новых легковых автомобилей. Это на 90,6% меньше, чем в позапрошлом месяце и на 7,3% меньше, чем в январе 2005 года.

В прошлом месяце также снизилось число продаж подержанных легковых автомобилей (по сравнению с декабрем 2005 г. на 41,1%, за год – на 40,8%). В январе минувшего года совершено 209 сделок по купле-продаже бывших в употреблении транспортных средств.

СПРАВКА: Индекс продаж автомобилей считается индикатором потребительского спроса. Показатели продаж новых транспортных средств обычно выглядят как опережающие индикаторы, но в последние годы имеют явно выраженную сезонную цикличность. Расчет макроэкономических индексов осуществляется в рамках совместного проекта центра «OFF-Club» и управления информации Одесского горисполкома.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.025