ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Сегодня ведутся переговоры по созданию инвестпроекта строительства контейнерных терминалов в Ильичевском, Одесском и Южном МТП», — Винский
11:34 / 09.10.2008

ОДЕССА, 09 ОКТЯБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Министр транспорта и связи Украины Иосиф Винский заявил, что в связи с возникновением проблемы приема контейнеров в украинских портах, сейчас ведутся переговоры по созданию инвестиционного проекта строительства контейнерных терминалов в Ильичевском, Одесском и Южном морских торговых портах, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Как сообщили агентству сегодня, 9 октября, в пресс-службе Министерства, об этом министр заявил в ходе своего визита в украинский государственный центр железнодорожных рефрижераторных перевозок “Укррефтранс” (г. Фастов, Киевская обл.).

По словам И. Винского, в Украине динамика роста контейнерных перевозок составляет в год 20-28%.

«Динамика роста контейнерных перевозок логична, поскольку они сегодня являются самым прогрессивным видом перевозок. В этом случае остро встает проблема принятия контейнеров в портах, потому сегодня ведутся переговоры по созданию инвестиционного проекта строительства контейнерных терминалов в Ильичевском, Одесском и Южном морских торговых портах», — сказал министр.

«Мы хотим в несколько раз повысить возможности принятия контейнеров в портах», — подчеркнул И. Винский, добавив, что, в частности, в Одесском порту уже запущен проект, который обеспечивает движение грузового транспорта по кольцевой дороге в сухой порт за центром города, где хранятся и обрабатываются контейнеры. Этот проект позволяет решить проблему транспортировки грузов через город.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:44 09.03.2026
17:28 09.03.2026
17:22 09.03.2026
17:14 09.03.2026
17:03 09.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.082