ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Состояние безопасности на ОЖД является удовлетворительным», — зампрокурора области
16:28 / 18.08.2009

ОДЕССА, 18 АВГУСТА 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель прокурора Одесской области Юрий Олиянчук заявил, что состояние безопасности на Одесской железной дороге является удовлетворительным, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Ю. Олиянчук сообщил сегодня, 18 августа, в ходе пресс-конференции по вопросам надзора за соблюдением законодательства на транспорте Одесской области.

По словам зампрокурора области, «состояние безопасности на Одесской железной дороге является удовлетворительным: за 7 месяцев этого года произошло 31 транспортное происшествие, зарегистрировано 23 случая травмирования, что в 1,5 раза меньше чем за аналогичный период прошлого года».

«В то же время повысилась эффективность прокурорского реагирования в этой сфере. Возбуждено 2 уголовных дела (в прошлом году их не было), 39 служебных лиц привлечены к ответственности. Приятно знать, что руководство ОЖД всегда оперативно, эффективно и адекватно реагирует на выявленные прокуратурой нарушения», — подчеркнул Ю. Олиянчук.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
16:26 11.03.2026
16:22 11.03.2026
16:06 11.03.2026
15:17 11.03.2026
15:13 11.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.049