ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



600 остановочных комплексов насчитывается в Одессе на сегодняшний день, — Департамент транспорта горсовета
11:39 / 24.05.2011

ОДЕССА, 24 МАЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 600 остановочных комплексов насчитывается в Одессе на сегодняшний день, что, по мнению Департамента транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского городского совета является недостаточным для города количеством, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом и. о. директора Департамента Александр Сошенко заявил вчера, 23 мая, в ходе пресс-конференции.

«Сейчас будем заставлять маршрутные такси в центре города останавливаться исключительно на остановках. Хотя это немножко нарушает закон, так как маршрутное такси и есть такси, которое должно останавливаться по требованию. Но для того, чтобы упорядочить движение в центре Одессы, мы будем это делать. Убираем парковки, раздвигаем улично-дорожную сеть», — сказал он.

«Хочу добавить, что наш Департамент провел инвентаризацию остановочных комплексов в Одессе. На сегодняшний день в городе их более 600. Их, конечно, недостаточно. Поэтому остановочные комплексы будут приведены в надлежащий вид и количество», — добавил А. Сошенко.

«Также хочу сказать, что цены на проезд в маршрутках в ближайший год повышаться не будут. Но если, конечно же, будет сильная инфляция в стране и расти цены на бензин, то нужно думать, как решать данный вопрос», — подчеркнул и. о. директора Департамента.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:56 10.03.2026
17:25 10.03.2026
16:26 10.03.2026
16:20 10.03.2026
15:31 10.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.462