ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Два новых дорожных знака установлено в районе 7-й станции Большого Фонтана
13:43 / 20.01.2015

ОДЕССА, 20 ЯНВАРЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Два новых дорожных знака установили специалисты КП «СМЭП» в районе 7-й станции Большого Фонтана, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 20 января, агентству сообщили в Департаменте информации Одесского городского совета.

Как сообщили в Департаменте, специалисты КП «СМЭП» разработали дополнения к схеме движения транспорта на перекрестке улиц Фонтанская дорога и Посмитного. Согласно схеме в районе 7-й ст. Б. Фонтана предусмотрена установка двух новых дорожных знаков. Знак 4.4 «Прямо и направо» установлен по ул. Фонтанская дорога при движении со стороны ул. Литературной и предназначен для разгрузки перекрёстка. Данный знак вступает в действие со 2 февраля 2015 года; знак 3.34 «Остановка запрещена» установлен по ул. Фонтанская дорога от ул. Посмитного в сторону ул. Петрашевского и предназначен для повышения безопасности высадки и посадки пассажиров на остановке общественного транспорта.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
14:48 26.02.2026
14:06 26.02.2026
13:55 26.02.2026
13:53 26.02.2026
13:52 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.036