ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одесские железнодорожники собираются сэкономить 332 тыс. грн благодаря светодиодным светильникам
17:54 / 04.02.2021
Транспорт

ОДЕССА, 04 ФЕВРАЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В рамках реализации проекта программы энергосбережения, специалистами службы электроснабжения регионального филиала «Одесская железная дорога» в течение 2020 года были выполнены работы по замене устаревших светильников на светодиодные.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-центре РФ «Одесская железная дорога».

За прошлый год службой электроснабжения Одесской железной дороги было внедрено 300 светодиодных светильников тросового типа на сумму 1,056 млн. грн. Светильники были установлены на станциях Одесса-Главная, Николаев и Херсон. Ожидаемый экономический эффект составит 165 тыс. 104 кВт * ч. на сумму почти 332 тыс. грн.

А в течение I квартала текущего года специалистами службы электроснабжения РФ «Одесская железная дорога» планируется выполнить работы по замене и установке ещё 180 светильников светодиодных консольного типа 36 Вт и 136 парковых светодиодных светильников на станциях и посадочных платформах филиала.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.015