ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів у 2019 році
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями
27.08.2018 в 15:55
Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями

Urban Music Hall – це жест, з якого виникає певна естетика буття, в якій музика належить всім. Urban Music Hall не цитує великих музикантів і композиторів, але створює умови для життя музики в новому контексті спільної відповідальності творців проекту і соціуму за майбутнє.

Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями, новими напрямками, гучними іменами. Зала стає навчальною платформою і генерує майстер класи від видатних музикантів міжнародного рівня. Новий сезон створений за напрямком «об’єднання», великі і маленькі міста країни – всі разом. Urban Music Hall створює колаборацію, з одним із провідних українських фестивалів джазової музики – Jazz Bezz. Одеса вперше стає на карті цієї події, разом з нею – Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Суми та Рівне.

Продовжуючи тему об’єднання, UMH виступає за підтримку злиття класичної та електронної музики, вперше в Одесі в Urban Music Hall виступатимуть DZ'OB – електроакустичний проект з Дніпра. Їх композиція Techno 2 входить в альбом Basement Suite. Ця робота стала найкращим міні-альбомом 2017 року за версією редакції Karabas Live. Учасники DZ'OB потрапили в список 35 найвпливовіших людей культури України до 35 років за версією журналу «Новий Час».

Urban Music Hall – перша і єдина концертна зала в Одесі, яка є доступною для людей з інвалідністю.

Прес-конференція про наповнення нового сезону та стратегію розвитку UMH (сезон починається 31-ого серпня) з СЕО UMH Артуром Гойхманом відбудеться 29-ого серпня о 12 годині за адресою, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 33.

* Пресс-релизы размещаются на сайте ИА «Контекст-Причерноморье» в том виде, в котором они присланы, без редакторской правки.
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
КОАЛИЦИАДА ПО-МОЛДОВСКИ
21 июня истекает трехмесячный срок, отведенный Конституцией Республики Молдова на формирование правительства, после которого должно быть принято решение о досрочных выборах.

IX-й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ОРГАННЫЙ ФЕСТИВАЛЬ ИМ. Т. РИХТЕРА
С 26 мая по 30 июня в одесской Кирхе пройдет ежегодный органный фестиваль. Это 6 эксклюзивных программ — уникальная возможность почувствовать себя в мейнстриме европейского музыкального искусства! В исполнении всемирно известных музыкантов прозвучат величайшие произведения, написанные за всю историю для короля инструментов — органа. Музыка наполнит действующий Кафедральный Собор Св. Павла известного как лютеранская Кирха. Концерты рассчитаны на широкую аудиторию — будут и импровизация, и классика, и экспериментальные поиски.


Последние новости:
16:31 24.05.2019
16:04 24.05.2019
11:09 24.05.2019
15:14 23.05.2019
12:40 23.05.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.927