ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
КРУГЛИЙ СТІЛ «Проблеми політичної та громадської діяльності ромської спільноти Одеської області»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями
27.08.2018 в 15:55
Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями

Urban Music Hall – це жест, з якого виникає певна естетика буття, в якій музика належить всім. Urban Music Hall не цитує великих музикантів і композиторів, але створює умови для життя музики в новому контексті спільної відповідальності творців проекту і соціуму за майбутнє.

Новий сезон Urban Music Hall буде наповнений яскравими подіями, новими напрямками, гучними іменами. Зала стає навчальною платформою і генерує майстер класи від видатних музикантів міжнародного рівня. Новий сезон створений за напрямком «об’єднання», великі і маленькі міста країни – всі разом. Urban Music Hall створює колаборацію, з одним із провідних українських фестивалів джазової музики – Jazz Bezz. Одеса вперше стає на карті цієї події, разом з нею – Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Суми та Рівне.

Продовжуючи тему об’єднання, UMH виступає за підтримку злиття класичної та електронної музики, вперше в Одесі в Urban Music Hall виступатимуть DZ'OB – електроакустичний проект з Дніпра. Їх композиція Techno 2 входить в альбом Basement Suite. Ця робота стала найкращим міні-альбомом 2017 року за версією редакції Karabas Live. Учасники DZ'OB потрапили в список 35 найвпливовіших людей культури України до 35 років за версією журналу «Новий Час».

Urban Music Hall – перша і єдина концертна зала в Одесі, яка є доступною для людей з інвалідністю.

Прес-конференція про наповнення нового сезону та стратегію розвитку UMH (сезон починається 31-ого серпня) з СЕО UMH Артуром Гойхманом відбудеться 29-ого серпня о 12 годині за адресою, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 33.

* Пресс-релизы размещаются на сайте ИА «Контекст-Причерноморье» в том виде, в котором они присланы, без редакторской правки.
Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ І НОВІ ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ
Підготовка кадрів для державної служби та органів місцевого самоврядування була і залишається однією з найважливіших передумов функціонування всієї системи влади. Протягом новітньої історії України ми мали змогу неодноразово переконатися в тому, що від рівня підготовки чиновництва залежить ефективність держави як такої. Навіть найкращі закони, рішення Уряду та програми залишаться нереалізованими, якщо рівень виконавців не буде відповідати поставленим завданням.

Презентован новый номер газеты «Всемирные Одесские Новости»
Устные чтения авторов, героев и читателей публикаций газеты «Всемирные Одесские Новости», конечно, же не могли уместиться в заявленный часовой регламент, который, понятное дело, был нарушен. Презентация осеннего Третьего номера вновь, пожалуй, к радости всех присутствующих, напомнила о многоголосии и разноплановости одесситов, призванных ещё 28 лет назад, в час создания Всемирного Клуба Одесситов его президентом Михаилом Жванецким, объединятся. И лозунг-призыв «Одесситы всех стран, соединяйтесь!» сработал и нашёл как нельзя лучшее подкрепление на страницах газеты.

 
Loading...

Последние новости:
14:56 18.10.2018
16:07 16.10.2018
14:17 13.10.2018
14:18 12.10.2018
18:58 03.10.2018


© 2005—2018 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2018 S&A design team / 0.445