ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Пресс-конференция, посвященная старту Молодежного комитета адвокатов «NextGen»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

Клієнти Укрпошти оформили онлайн понад 1 млн посилок у листопаді
21.12.2018 в 17:31
Клієнти Укрпошти оформили онлайн понад 1 млн посилок у листопаді

Клієнти Укрпошти у листопаді через «особистий кабінет», АРІ та мобільний додаток Укрпошти оформили понад 1 млн внутрішніх і міжнародних посилок. Кількість таких відправлень зросла в порівнянні із червнем цього року вдвічі.

«Клієнти Укрпошти все більше користуються оформленням поштових відправлень в онлайні, аби не витрачати час у відділенні. З літа кількість тих, хто створює бланки для посилок через АРІ, «особистий кабінет», мобільний додаток Укрпошти виросла в два рази. Користуйтеся нашими онлайн каналами — це зручніше і швидше, ніж оформлення посилок у відділенні», — відзначив заступник генерального директора з розвитку бізнесу Максим Рабінович.

У листопаді мобільним застосунком Укрпошти користувалося майже 40 тисяч клієнтів, а щодня в середньому більше 8 тисяч користувачів.

Клієнти Укрпошти можуть оформити онлайн всі необхідні документи і відправити свої відправлення не витрачаючи час на заповнення паперових бланків у поштовому відділенні, а міжнародні відправлення та відправлення за послугою «SmartBox» — можна здати без черги.

«Особистий кабінет» має цілу низку переваг перед традиційним «паперовим» оформленням у відділеннях. Загалом в ньому зберігається уся необхідна інформація про користувача, його адреса, контактна інформація яка використовується для автозаповнення супровідної адреси. Через «особистий кабінет» чи мобільний застосунок можна без проблем оформити відправлення як по Україні так і за кордон. Суттєва перевага оформлення відправлень за допомогою онлайн каналів – отримання знижки. Наприклад, знижка 5% надається автоматично всім користувачам після реєстрації в «особистому кабінеті», а для юридичних осіб, після укладання договору знижка вже більш суттєва. До того ж тарифи Укрпошти й так є найвигіднішими на поштово-логістичному ринку.

Більш детально про те, як оформити відправлення швидко та вигідно через онлайн-канали https://ukrposhta.ua/online-services.html

Новина на сайті https://ukrposhta.ua/kliyenti-ukrposhti-oformili-onlajn-ponad-1-mln-posilok-u-listopadi/?fbclid=IwAR3dJeOv4ZKPorzkxUxkkZemif6Ykt0X3zXWtwCcW-WTNY0z3uWzu0XrR34

Прес-служба ПАТ «Укрпошта»

* Пресс-релизы размещаются на сайте ИА «Контекст-Причерноморье» в том виде, в котором они присланы, без редакторской правки.
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПРИЗРАКИ МОРЕЛЯ С КОЗАКОМ. ЧЕМ «БОЛЬШОЙ ПАКЕТ» МОЛДАВСКОГО ПРЕЗИДЕНТА ГРОЗИТ УКРАИНЕ
Молдове отводится роль полигона. Если предложенная модель будет принята основными игроками, то ее вполне могут применить и по отношению к Украине

ЮБИЛЕЙНАЯ ВЫСТАВКА МАСТЕРА ПЕЙЗАЖА
Одесский музей западного и восточного искусства представил одесситам юбилейную выставку народного художника Украины, председателя Одесского отделения национального союза художников Украины Анатолия Александровича Горбенко, посвященную 75-летию со дня рождения мастера.

 
Loading...

Последние новости:
15:05 06.04.2018
10:53 09.11.2017
10:58 16.02.2017
12:43 13.12.2016
11:14 15.11.2016


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.374