ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Мир на Сході: реалії, перспективи та загрози
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

«Форум PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма»
24.07.2019 в 13:33
«Форум PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма»

25 липня 2019 року з 10.00 на базі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13) відбудеться «Форум PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма».

Форум PROсвіт – організований Міністерством культури України цикл обговорень-дискусій щодо мовної ситуації в Україні, необхідності пошуку шляхів для утвердження та популяризації державної мови. Перший з них відбувся в квітні у Харкові. Одеський – другий. До кінця року планується провести заходи в рамках Форуму PROсвіт також у Львові та Києві. Кожен з круглих столів стосуватиметься певної сфери функціонування української мови.

В рамках цих обговорень відбуватиметься експертний обмін думками в колі професіоналів, фахівців у тій тематиці, якій буде присвячений кожен з заходів.

Основними темами зустрічі в стануть мотиви і практики свідомого вибору української мови як основної мови спілкування; неконфліктне мовоствердження та мова у бізнесі.

Усі дискусії в рамках «Форуму PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма» є відкритим для аудиторії, яку ця тематика цікавить. Тож є можливість бути присутнім на заході або ж згодом ознайомитися з відеозаписом події.

В рамках Форуму також відбудеться презентація проекту «МовАрт»: мистецтво ствердження мови. Це комунікаційно-мистецький проект, спрямований на популяризацію та утвердження української мови через візуальну складову (художні роботи, відеоарт, інсталяції тощо), здатний масштабуватися на всю територію України і реалізовуватися як в онлайн-, так і в офлайн-форматах.

Більш детальна інформація та програма форуму: http://odnb.odessa.ua/view_post.php?id=2538

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ВОЗВРАЩЕНИЕ В «НОРМАЛЬНУЮ РУМЫНИЮ»: КТО ВЫИГРЫВАЕТ ОТ ПОБЕДЫ ИОХАННИСА
"Современная Румыния, Европейская Румыния, нормальная Румыния победила сегодня." Пафос заявления Клауса Иоханниса выглядит вполне оправданным на фоне разгромного счета, с каким он одержал победу во втором туре над своей соперницей социал-демократкой Виорикой Дэнчилэ. 65,9% голосов против 34,1% сделали победу Иоханниса неоспоримой.

«Добро в кожен дім»: до Дня Святого Миколая»
На сучасному етапі розвитку національної культури в Україні надзвичайно важливо усвідомити велике значення української етнографії та етнології, як науки яка допомагає зрозуміти нашу історію.


Последние новости:
17:20 12.12.2019
17:33 11.12.2019
11:44 10.12.2019
09:34 04.12.2019
16:31 02.12.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 0.458