ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА про тенденції дня голосування на виборах Верховної Ради в Одеській області
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

«Форум PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма»
24.07.2019 в 13:33
«Форум PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма»

25 липня 2019 року з 10.00 на базі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13) відбудеться «Форум PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма».

Форум PROсвіт – організований Міністерством культури України цикл обговорень-дискусій щодо мовної ситуації в Україні, необхідності пошуку шляхів для утвердження та популяризації державної мови. Перший з них відбувся в квітні у Харкові. Одеський – другий. До кінця року планується провести заходи в рамках Форуму PROсвіт також у Львові та Києві. Кожен з круглих столів стосуватиметься певної сфери функціонування української мови.

В рамках цих обговорень відбуватиметься експертний обмін думками в колі професіоналів, фахівців у тій тематиці, якій буде присвячений кожен з заходів.

Основними темами зустрічі в стануть мотиви і практики свідомого вибору української мови як основної мови спілкування; неконфліктне мовоствердження та мова у бізнесі.

Усі дискусії в рамках «Форуму PROсвіт: Успішне функціонування та розвиток держави: мовна парадигма» є відкритим для аудиторії, яку ця тематика цікавить. Тож є можливість бути присутнім на заході або ж згодом ознайомитися з відеозаписом події.

В рамках Форуму також відбудеться презентація проекту «МовАрт»: мистецтво ствердження мови. Це комунікаційно-мистецький проект, спрямований на популяризацію та утвердження української мови через візуальну складову (художні роботи, відеоарт, інсталяції тощо), здатний масштабуватися на всю територію України і реалізовуватися як в онлайн-, так і в офлайн-форматах.

Більш детальна інформація та програма форуму: http://odnb.odessa.ua/view_post.php?id=2538

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДЕОЛИГАРХИЗАЦИЯ ПО-МОЛДАВСКИ. КАК ПРЕЗИДЕНТ ДОДОН ВЛАСТНУЮ ВЕРТИКАЛЬ СТРОИТ
Избрание представителя социалистов председателем Конституционного суда выглядит как часть общего плана Игоря Додона по укреплению своего политического влияния. В конечном итоге именно он получил наибольший выигрыш от падения Владимира Плахотнюка, превратившись во влиятельную политическую фигуру

«БАРХАТНЫЙ СЕЗОН» В ОДЕССЕ — СВОБОДНАЯ КУЛЬТУРНАЯ ЗОНА
21-го августа в Одесском Национальном академическом театре оперы и балета состоялась пресс-конференции по поводу приближающегося открытия V юбилейного фестиваля искусств «Бархатный сезон в Одесской опере» (30 августа-15 сентября) Сергей Гриневеций на правах председателя наблюдательного совета театра открыл пресс-конференцию и поприветствовал всех с приближением настоящего праздника искусств, коим, безусловно, является «Бархатный сезон», после чего остановился на таких ключевых моментах.


Последние новости:
17:45 16.08.2019
16:45 07.08.2019
11:17 17.07.2019
11:04 13.07.2019
13:30 11.07.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 2.070