ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Як перевірити рівень володіння англійською мовою
08.12.2022 в 18:39

Підготуватися до міжнародного іспиту IELTS чи TOEFL, співбесіди у закордонній компанії, вступу до престижного вишу чи релокації — для цього необхідно знати свій рівень володіння англійською мовою. Визначити його можна за допомогою онлайн-тесту https://check.grade.ua, який покаже фактичні знання та навички в говорінні, аудіюванні, листуванні та читанні.

Універсальна система рівнів володіння англійською

Для оцінки рівня знань будь-якої європейської мови використовується розроблена Радою Європи система CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). Наразі вона містить шість рівнів:

  • А1, Beginner (Starter), Elementary — «рівень виживання». Ви розумієте та вмієте вимовляти найпростіші фрази англійською у типових побутових ситуаціях. Письмові навички можуть бути відсутніми або початковими, наприклад, ви вмієте складати слова у прості короткі речення на  знайомі теми.

  • А2, Pre-Intermediate — передпороговий рівень. Ви можете розповісти англійською про себе, свою родину, професію, а також читати та переповідати нескладні тексти. Навички письма — на рівні простого опису людини, місцевості, типової ситуації.

  • B1, Intermediate — пороговий рівень. Ви можете усно та письмо висловити англійською власну думку, вести особисте та ділове листування, читати адаптовану літературу, використовувати базову професійну лексику та сленг.

  • B2, Upper-Intermediate — пороговий просунутий рівень. Ви вільно володієте англійською в абсолютній більшості ситуацій, можете без підготовки спілкуватися та листуватися з носіями мови.

  • C1, Advanced — рівень професійного володіння мовою. Ви розумієте складні тексти, легко висловлюєте думку з будь-яких питань, а ваша мова вирізняється лексичною різноманітністю. 

  • C2, Proficiency — досконалий рівень володіння мовою. Ви вільно розумієте будь-яку усну та письмову мову, можете розлого висловлювати думку щодо складних питань, а також передавати найтонші інтонації у спілкуванні з носіями.

Онлайн-тест — зручний спосіб дізнатися про свій фактичний рівень володіння англійською мовою. Пройдіть його, щоб розробити стратегію поліпшення комунікативних та письмових компетенцій і досягнути мети — отримати міжнародний сертифікат, роботу своєї мрії тощо. Незалежно від отриманого під час тестування результату ви маєте всі шанси підвищити його до бажаного рівня під контролем професійних викладачів англійської мови.

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
15:47 26.04.2024
12:11 25.04.2024
17:15 22.04.2024
12:34 17.04.2024
13:20 16.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.017