ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Пятилетки Нижнесерогзского района охвачены дошкольным образованием на 100% — данные
13:58 / 25.11.2010

ХЕРСОН, 25 НОЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Нижнесерогозском районе удалось добиться стопроцентного охвата детей пятилетнего возраста дошкольным образованием, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 25 ноября, сообщили в отделе образования Нижнесерогозской райгосадминистрации.

По данным источника, по состоянию на 1 ноября пятилетки района полностью охвачены дошкольным образованием, «хотя еще на начало 2010 года эта цифра составляла 85%».

В целом в районе детские сады посещают 322 ребенка, или 49,5% от общего количества детей (средний показатель охвата детей дошкольным образованием по Херсонской области составляет 67,2%. — ИА).

Всего в Нижнесерогозском районе функционируют 13 дошкольных учебных заведений, в том числе — один учебно-воспитательный комплекс «школа — детский сад», сообщили в отделе образования РГА.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
19:25 25.02.2026
17:40 25.02.2026
17:23 25.02.2026
16:57 25.02.2026
16:05 25.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.052