ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



18 октября начнет работать межрегиональная специализированная выставка -ярмарка «Мир здоровья»
16:27 / 17.10.2006

ХЕРСОН, 17 ОКТЯБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 18 октября в 11:00 в Херсоне состоится официальное открытие межрегиональной специализированной выставки -ярмарки «Мир здоровья», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщила начальник отдела выставок и ярмарок Херсонской Торгово-промышленной палаты Татьяна Водопьянова.

По ее данным, выставка бужет работать 18-20 октября 2006 г по адресу г. Херсон, ККЗ «Юбилейный», ул. Перекопская,13.

На выставке-ярмерке прелдотавлены следующие разделы экспозиции:

- Врачебные препараты; фитопрепараты;

- Медицинское оснащение; медицинская техника;

- Медицинский инструментарий; дезинфицирующие средства;

- Реабилитационное оснащение;

- Лечебная косметика; медицинская одежда;

- Стоматологические материалы;

- Медицинские товары для людей с ограниченными физическими возможностями.

Расписание работы выставки: 18 октября с 11 часов до 18 часов; 19 октября с 10 часов до 18часов; 20 октября с 10 часов до 15часов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.042