ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



48 лесных пожаров произошли с 1 августа 2008 года в лесах Херсонской области
15:19 / 12.08.2008

ХЕРСОН, 12 АВГУСТА 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — С 1 августа 2008 года в лесах государственного лесного фонда произошел 31 лесной пожар на площади 21,7 га, на землях других землепользователей — 17 пожаров на площади 14 га, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили в пресс-службе Херсонского областного управления лесного и охотничьего хозяйства..

По данным источника, более всего пострадали от огня леса ГП «Каховского ЛХ» (15 пожаров на площади 15,8 га) и ГП «Цюрупинское ЛОХ» (6 пожаров на площади 1,55 га).

6 августа в насаждениях виноградников, расположенных на территории Веселовского сельского совета Бериславского района, вспыхнул пожар, из-за сильного ветра огонь быстро перекинулся на лесные массивы Бериславского лесничества ГП «Каховское ЛОХ»

Сообщение о возгорании поступило в 16 часов 50 минут. Сразу же на место события из лесхозов выехала пожарная техника, позднее поступила помощь подразделений МЧС Украины в Херсонской области. В целом, в ликвидации пожара принимали участие 3 пожарных машины, 13 сотрудников Каховского лесхоза, а также 2 пожарные машины и 7 сотрудников МЧС. Локализовать огонь удалось до 19 часов. За это время пострадало 2,7 га лесных насаждений.

Как уточняет пресс-служба, лавной причиной возникновения лесных пожаров является неосторожное обращение с огнем, несоблюдение населением правил пожарной безопасности в лесу. Серьезный вред окружающей природной среде наносят массовые выжигания стерни после уборки урожая зерновых и сухой растительности, вследствие чего возникают лесные пожары, которые уничтожают деревья, выращенные десятилетиями, а также уменьшают численность птиц и животных.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.027