![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Воздушная линия 750 кВт Запорожская АЭС — Каховская будет построена за 2,5 года
16:31 / 16.09.2011
ХЕРСОН, 16 СЕНТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Строительство воздушной линии 750 кВт Запорожская АЭС — Каховская будет завершено за 2,5 года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сообщил в ходе брифинга министр энергетики и угольной промышленности Юрий Бойко, сообщает РБК-Украина. «Линия передач (воздушная линия 750 кВт Запорожская АЭС — Каховская) будет построена за 2,5 года. У нас разработан план-график работы, и мы будем ускорять эти процессы, учитывая важность для нас сети. А также то, что Запорожская АЭС сегодня работает не в оптимальном режиме», — цитирует ресурс слова министра. Верховная Рада Украины (ВР) 6 июля приняла законопроект о ратификации кредитного соглашения на 175 млн евро между Украиной и Европейским банком реконструкции и развития (ЕБРР) на строительство воздушной линии 750 кВт Запорожская АЭС — Каховская. Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», воздушная ЛЭП 750 кВт. «Запорожская АЭС — Каховская«будет проходить через 7 районов Херсонской области. Главная цель проекта — повышение эффективности национального энергетического сектора путем увеличения мощности Запорожской атомной станции до 6000 МВт (сейчас 5300 МВт), что впоследствии даст возможность снизить себестоимость электроэнергии. Проектную документацию разрабатывает одесское ООО «Южная энергетическая компания». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
14:31 04.03.2026
13:36 04.03.2026
13:03 04.03.2026
12:38 04.03.2026
12:19 04.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.335 |