ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Локомотивом развития экономики Херсона может быть развитие жилищного строительства и инфраструктуры для населения, — мнение
09:35 / 17.12.2005

ХЕРСОН, 17 ДЕКАБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Локомотивом развития экономики Херсона может быть развитие жилищного строительства и инфраструктуры для населения. Такое мнение высказал на заседании Рабочей группы по разработке Стратегии развития Херсона, 1-й заместитель городского главы Вячеслав Яременко, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

По мнению В. Яременко, было бы разумно строить стратегию развития города на основе реальных процессов. Сейчас наиболее реально развивать малый бизнес и потребительский рынок, считает он. Особое внимание В. Яременко обратил на

поддержку информационного обеспечения малого и среднего бизнеса.

По его словам, наряду с положительными тенденциями и ожиданиями у города большое количество проблем, в частности, простаивающие предприятия. Простаивает «ХБК», на «Нефтезаводе» в следующем году планируется спад, на предприятии «Херсонские комбайны» происходят конфликты между акционерами; судостроение развивается, но отобрать у конкурентов долю рынка непросто, подчеркнул В. Яременко.

По его мнению, по инфраструктуре наиболее критичным является развитие жилищно-коммунальной сферы, энергетики, системы коммуникаций. Кроме того, экономическому развитию препятствует нестабильность украинского законодательства, отметил он.

Несмотря на то, что Херсон сейчас занимает 19-е место в рейтинге украинских городов областного значения, он имеет шансы, учитывая возможности города, попасть в первую10-ку, считает В. Яременко.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:35 09.03.2026
11:48 09.03.2026
11:19 09.03.2026
10:50 09.03.2026
10:49 09.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.016