ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Хроніки відновлення звільненої території Херсонщини за 10 вересня
15:07 / 11.09.2023

ОДЕСА, 11 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Херсонської ОВА.

У повідомленні облвійськадміністрації сказано:

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 10 вересня👇

✅Для відновлення світла на Херсонщині працювала 6 бригад – це 24 робітники та 6 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Берислав та Херсон.

✅Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 робітників з Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено у 2 житлових будинках, де OSB-листами закрили 35 вікон. Також плівкою перекрили майже 916 квадратних метрів пошкодженої покрівлі.

✅Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 88 464,9 гектарів територій, з них 74 430,5гектари – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 96,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

✅З деокупованих територій Херсонщини автомобільним транспортом евакуювали 59 людей, з них – 10 дітей.

✅Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 618 буханок хліба, 900 банок квасолі та 6000 літрів питної води. Також людям передали 55 листів шиферу.

✅В Осокорівці Нововоронцовської громади відновили централізоване водопостачання. Благодійники з Нідерландів допомогли придбати необхідний для цього потужний насос.

✅Завдяки благодійному фонду «Серце Української Нації» наші медики отримали автівку швидкої допомоги.

Працюємо далі!


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал, как адаптировать образование к рынку труда будущего
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.

Конкурс, що об’єднує людей у складний час!
25 квітня 2025 року о 12.00 стартує щорічний конкурс читацьких відгуків «КНИГОЛЮБ» – партнерський проєкт Одеської національної наукової бібліотеки та громадської організації Ротарі клуб «Одеса-Рішельє»

Останні новини:
17:07 24.04.2025
16:41 24.04.2025
15:02 24.04.2025
14:56 24.04.2025
13:50 24.04.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.144