ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Наша Украина» и БЮТ Херсонщины бойкотируют внеочередную сессию облсовета
16:07 / 10.04.2007

ХЕРСОН, 10 АПРЕЛЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Заседания президиумов областных организаций «Нашей Украины» и БЮТ приняли решения о неучастии о неучастии депутатов областного совета от этих фракций.в заседании внеочередной сессии Херсонского областного совета, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщил член Президиума Херсонской «Нашей Украины» Владимир Косюк.

По его данным, не считают нужным принимать участие во внеочередной сессии облсовета, которая назначена на 11 апреля. По распоряжению главы Херсонского областного совета Владимира Демехина, в повестку дня внесен лишь один вопрос: «Общественно-политическая ситуация в Украине». По мнению двух «оппозиционных» парторганизаций, учитывая, что большинство в Херсонском облсовете представляют политические силы, которые входят в «антикризисную» коалицию, следует ожидать решений в поддержку позиции правительства и парламента.

Партийные организации считают «недопустимым втягивание депутатов Херсонского областного совета в процесс дестабилизации общественно-политической ситуации в регионе».

Руководство обеих парторганизаций настаивает на потому, что решение политических вопросов, связанных с Указом Президента о роспуске Верховной Рады, находится вне сферы компетенции областного совета, поэтому внеочередная сессия является «заказной со стороны руководства политических сил, которые входят в правящую коалицию».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
10:10 04.03.2026
09:36 04.03.2026
09:34 04.03.2026
09:30 04.03.2026
09:27 04.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.680