ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Неизвестные изрезали агитпалатку «Фронта перемен» в Геническе
10:02 / 19.08.2009

ХЕРСОН, 19 АВГУСТА 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 17 августа 2009 года в Геническе 2 неизвестных изрезали агитационную палатку Общественной организации «Фронт перемен» Арсения Яценюка, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 19 августа, сообщил источник из правоохранительных органов.

По данным источника, двое неизвестных лиц напали на агитпалатку, изрезали ее, и облили маслом как палатку, так и находившиеся в ней агитационные материалы. Как сообщил источник, по свидетельствам очевидцев, нападающие были в масках и в футболках с символикой политической партии «Социал — Патриотическая Ассамблея Славян» (СПАС).

В настоящее время по заявлению ХОО «Фронт перемен» по факту происшествия ведется проверка местными органами ОВД.

СПРАВКА: ПП «Социал-Патриотическая Ассамблея Славян» (зарегистрирована в Киеве в феврале 2006 года, лидер Эдуард Коваленко, Херсонскую областную партийную организацию возглавляет Юрий Тыцко).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:31 27.02.2026
16:28 27.02.2026
15:39 27.02.2026
15:09 27.02.2026
14:29 27.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.079