ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Херсонский судостроительный завод построил третий снабженец-якореукладчик для норвежской Kleven Prosjekt
12:37 / 15.01.2010

ХЕРСОН, 15 ЯНВАРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Херсонский судостроительный завод (ХСЗ) построил третий снабженец-якореукладчик «Siem Opal» для компании Kleven Prosjekt III A.S. (Норвегия), передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сегодня, 15 января сообщила пресс-служба судостроительного завода.

В пятницу состоялась передача заказчику судна.

Судно предназначено для выполнения операций с якорями, буксировке и снабжению буровых платформ.

Это 3-е судно серии состоящей из 4 снабженцев-якореукладчиков, которые должны быть построены на судостроительном заводе для Kleven Prosjekt.

Длина судна составляет 91 метр, ширина — 22 метра, высота борта — 9,6 метров.

Оно построено по проекту, разработанному компанией Vik-Sandvik (Норвегия).

Согласно сообщению, степень готовности 4-ого судна составляет 75%.

Головное судно данной серии было передано заказчику в марте 2009 года.

Второе судно данной серии было передано заказчику в сентябре 2009 года.

В торжественной церемонии передачи судна приняли участие президент компании «Kleven Maritime» г-н Столе Расмуссен, директор по международному корпусостроению этой компании г-н Густав Йохан Нидал, председатель Херсонского областного совета Владимир Демехин и мэр Херсона Владимир Сальдо.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
08:23 25.02.2026
08:19 25.02.2026
08:04 25.02.2026
08:00 25.02.2026
17:40 24.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.777