ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Херсонский филиал ОАО «Киев-Днепровское МППЖТ» завышал тарифы на перевозку грузов подъездными путями на 30%
16:15 / 30.11.2005

ХЕРСОН, 30 НОЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Антимонопольный комитет Украины рекомендовал Херсонскому филиалу ОАО «Киев-Днепровское межотраслевое предприятие промышленного железнодорожного транспорта» ввести экономически обоснованные тарифы на услуги перевозки грузов подъездными путями. Об этом корреспонденту ИА «Контекст-Причерноморье» сообщила сотрудник отдела исследований и расследований Херсонского областного территориального отделения АМКУ.

По ее данным, в ходе прошедшего в пятницу прошлой недели в Херсоне выездного заседания АМКУ, был установлен факт злоупотребления этим предприятием монопольным положением на рынке услуг по подаче и сборке вагонов. «Киев-Днепровское МППЖТ» неправомерно завышало для предпринимателей плату за свои услуги на 30%.

При этом для некоторых отдельных предприятий, наоборот, были созданы привилегированные условия. Например, за аналогичные услуги цены для ООО «Херсонтрансойл» и ОАО «Херсоннафтопереробка» были установлены ниже себестоимости услуги.

В связи с этим, АМКУ рекомендовал предприятию-монополисту ОАО «Киев-Днепровское МППЖТ» утвердить тарифы с учетом обоснованных составляющих ценообразования, и принять меры, чтобы подобные нарушения стали невозможны в будущем.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.347