ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Наша область лучше всех в Украине рассчитывается за газ
29.04.2010 / Газета: Вечерний Николаев / № 49(2912) / Тираж: 7500

Как отмечают в пресс-службе Минтопэнерго, расчеты предприятий коммунальной теплоэнергетики за природный газ, потребленный в течение отопительного сезона 2009-2010 гг, остаются неудовлетворительными. Между тем, есть две области — Николаевская и Черновицкая, которые демонстрируют лучшую динамику погашения стоимости использованного газа.

Причем Николаевская область в этом лидирует: уровень оплаты за газ, использованный в этом отопительном сезоне, составляет 86%. Долг наших тепловиков — 18,98 млн. грн. У ее коллеги-лидера — Черновицкой области — хотя уровень оплаты и ниже (81%), но долгов меньше — 11,05 млн. грн.

Лучше ситуация у Черновицкой области с погашением долга прошлого отопительного сезона (2008-2009 гг.) — уровень оплаты составляет 96% (у Николаевской — 81%), соответственно, и долг меньше — 2,35 млн. грн. (у нас — 21,07 млн. грн.).

Автор: Инф. ред.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев
01:01 31.05.2011 / Вечерний Николаев


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016