![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Подкуп избирателей в Одесской области был просто массовым», – КИУ
16:36 / 08.11.2010
ОДЕССА, 08 НОЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной организации Всеукраинской общественной организации «Комитет избирателей Украины» Анатолий Бойко заявил, что подкуп избирателей в Одесской области «был просто массовым», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Такое мнение А. Бойко выразил сегодня, 8 ноября, на пресс-конференции. «Подкуп избирателей был просто массовым. Разные способы – товарами, услугами, деньгами. Вы были свидетелями тому, как перекрывались крыши, асфальтировались проезды, вплоть до того, что билеты в стрип-клуб раздавали. То есть, никто особо не стеснялся», – отметил он. «Наверное, такой массированный подкуп избирателей обусловлен двумя вещами. Первое – невероятно сжатые сроки избирательной кампании. В результате многие кандидаты сделали выбор не в пользу каких-то сложных, громоздких концепций объяснения избирателям своих идей, а сделали в пользу более простых, на их взгляд, и более эффективных методов. А именно: попробовать сделать жизнь избирателей лучше уже сегодня в обмен на мандаты. Второе – увеличению количества подкупов способствовала мажоритарная составляющая», – добавил А. Бойко. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:05 05.03.2026
17:31 05.03.2026
17:18 05.03.2026
17:07 05.03.2026
17:04 05.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.044 |