ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Жалобы граждан на отсутствие в избирательных списках будут приниматься в судах не позднее, чем за 3 дня до выборов
17:29 / 13.10.2014

ОДЕССА, 13 ОКТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Жалобы граждан относительно их отсутствия в избирательных списках будут приниматься в судах не позднее, чем за три дня до выборов в Верховную Раду Украины, 26 октября, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 13 октября, корреспонденту агентства в ходе телефонного разговора сообщила пресс-секретарь Киевского районного суда г. Одесса Вероника Череватая.

Как сообщила пресс-секретарь, жалобы избирателей, которые обнаружили свое отсутствие в избирательных списках, будут приниматься судами не позднее, чем за три дня до начала выборов, то есть до 26 октября. Жалобы, которые касаются нарушений, возникших в ходе избирательного процесса, будут приниматься и в день выборов.

В день выборов все суды Украины будут работать по заранее утвержденному графику. Все жалобы будут принимать дежурные сотрудники. Накануне выборов данный график будет опубликован на официальных сайтах судов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:16 30.01.2026
16:48 30.01.2026
16:12 30.01.2026
16:11 30.01.2026
15:41 30.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 4.015