ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Кивалов, скорее, союзник Гурвица, нежели его «технический» кандидат», — глава облКИУ
16:58 / 28.09.2015

ОДЕССА, 28 СЕНТЯБРЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Глава Одесской областной организации Комитета избирателей Украины Анатолий Бойко считает, что кандидат на пост Одесского городского головы Сергей Кивалов может стать своеобразным союзником своего оппонента Эдуарда Гурвица, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение А. Бойко высказал сегодня, 28 сентября, в телефонном интервью агентству, комментируя расстановку сил на предстоящих выборах городского головы.

Глава облКИУ отметил, что называть С. Кивалова «техническим» кандидатом «нельзя в принципе, поскольку «технические» кандидаты заходят в предвыборную кампанию за деньги основного кандидата и выполняют то, что ему необходимо».

А. Бойко согласен с утверждением о том, что С. Кивалов «оттянет» голоса у действующего Одесского городского головы Геннадия Труханова, что выгодно Э. Гурвицу. Тем не менее, по мнению главы облКИУ, выдвижение С. Кивалова обусловлено желанием собственным авторитетом добавить рейтинга своей партии.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
14:56 18.01.2026
14:42 18.01.2026
12:26 18.01.2026
11:50 18.01.2026
11:43 18.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.512