ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Банк «Пивденный» привлек синдицированный кредит в 25 миллионов долларов
11:43 / 22.11.2006

ОДЕССА, 22 НОЯБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Акционерный банк «Пивденный» привлек синдицированный кредит, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Как сообщили агентству сегодня, 22 ноября, в пресс-службе банка, 17-го ноября в Вене был подписан договор между банком «Пивденный», организаторами синдицированного кредита: Bank Austria Creditanstalt AG и Landesbank Berlin AG и кредиторами о предоставлении «Пивденному» синдицированного кредита в сумме 25 миллионов долларов.

Кредит привлечен по ставке LIBOR+2,85% годовых сроком на 6 месяцев с возможностью продления еще на 6 месяцев. Привлеченные ресурсы будут использованы Банком «Пивденный» для фондирования внешнеторговых контрактов клиентов Банка.

СПРАВКА: Акционерный банк «Пивденный» зарегистрирован в 1993 году. За последние 5 лет вкладчики банка получили по депозитным вкладам 350 млн. грн. прибыли. Финансовый результат за 2005 год – 25 млн.200 тыс. грн. Основные показатели банка на 1.11.2006 г.: уставный капитал – 273,5 млн. грн., чистые активы – 3,483 млрд. грн., регулятивный капитал – 327,4 млн. грн., кредитно-инвестиционный портфель – 2,822 млрд. грн, финансовый результат за 2006 год (с 1.01.06 по 1.11.06) – 35,3 млн. грн., депозитный портфель – 2,356 млрд. грн.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:41 04.03.2026
17:36 04.03.2026
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.439