ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Мария Полицеймако получила приз фестиваля «Киношок-2007» за лучшую женскую роль — в фильме Одесской киностудии «У реки»
11:44 / 28.09.2007

ОДЕССА, 28 СЕНТЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНГОМОРЬЕ — Мария Полицеймако получила приз Международного фестиваля «Киношок-2007» в Анапе (Россия) за лучшую женскую роль — в фильме Одесской киностудии «У реки», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 28 сентября, в Управлении информации Одесского городского совета.

По сведениям Управления, в кинофоруме приняли участие картины из стран СНГ и Балтии. Жюри фестиваля в этом году возглавлял писатель Юрий Поляков.

Это уже вторая награда, которую Мария Полицеймако получает за свою роль в этой картине, снятой на Одесской киностудии. Первым призом актрисы стала награда 3-го Международного Севастопольского кинофестиваля.

Ранее картина «У реки» также завоевала серебрянную награду 37-го Международного кинофестиваля в Лагове (Польша), где ее конкурентом была картина «Остров» Павла Лунгина, получившая на этом кинофестивале золотую награду.

Кинокритики называют драму Нейман «нежанровым кино» и уже высоко оценили ее на прошедших Московском и Роттердамском кинофестивалях. Фильм получил приглашения на участие в 2007 году в ряде других престижных международных кинофорумов.

В Украине картина «У реки» была представлена в августе 2007 года в Одессе и Киеве.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
09:41 02.03.2026
09:30 02.03.2026
09:15 02.03.2026
08:54 02.03.2026
08:42 02.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.641